Créer un site internet

Une Biri Yt Kosove ( Gazmend Gashi ) ~ by Venus

Nga ky prezentim do perjetoni lirike patriotike nga autori Gazmend Gashi. Fuqi kjo e vargut qe fillon qete me Mergimin dhe perfundon rrenqethshem e aq ndieshem me Thirrjen e Gjyshit... Pendes se arte te autorit qe inspiron une i deshiroj krijim te pashterrshem ~ prof. Venera Lokaj
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment