Mentor Xhemali - Për ty Atdhe

Kete kenge (te pjesshme) e ka dhe "Verrini" ne koleksion. Ky eshte version i plote audio i kenges "Per Ty Atdhe" kenduar nga i madhi Mentor Xhemali.

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!