Gjyste Vulaj - Atdheu ime eshte Shqiperia

kenge patriotike shqiptare
pa kosov dhe cameri nuk ka shqiperi.
kurbeti,atdheu,toka shqiptare,maqedoni,mal i zi,greqi,greece,italia,shba,dasme,
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment