ADEM DHE HAMEZ JASHARI

Ushtria Qlirimtare e Kosovs, Muzika Folklorike,UQK UÇK UCK
  • Kthehu
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Komentet

  • Qemajl Zymeri

    1 Qemajl Zymeri Më 02/07/2011

    a e dini ku mund me gjet ket keng te hamzes e plot, jo veq 10 seconda, po krejt kenga??

Shto një koment