Koncert ne Athine

Firma SHKELZEN DELIJA & NIKOLLA MALAJ ju ftojne te gjitheve ne koncertin madheshtor live ne Athine
me 31 dhjetor diten e hene ora 21.00.
Me pjesmarrjen e kengetareve me te preferuar te muzikes shqiptare "MAYA".
Per here te pare ne Athine te shumpriturit yjet e muzikes veriut VJOLLCA LUKA dhe GJOVANI.
Djemte e jugut EDUART DEMA. MURAT CAMA. Ne klarino FERD MJESHTRI, organo GRAMOZ LLESHANAKU.
Ne lokalin "KRISO ELAFI" Leoforo PARNITHA.Per rezervime tel: 6980074455, 6945521799.Hyrja 50 euro me ushqim dhe pije.
Sponsor BAR KAFE & HOTEL "EMIGRANTI"SHKODER.
  • 1 votë. Mesatarja e 2.00 të 5.

Shto një koment