Créer un site internet

Koncert Madheshtor ne Athine 31 dhjetor 2012

Firma SHKELZEN DELIJA&NIKOLLA MALAJ organizuan koncertin madheshtor live ne ATHINE me 31 dhjetor 2012 ora 21.00 me pjesmarrjen e kengetareve me te preferuar te muzikes shqiptare "MAYA".Per here te pare te shumpriturit yjet e veriut VJOLLCA LUKA dhe GJOVANI.Djemte e jugut EDUART DEMA,MURAT CAMA. Te shoqeruar nga klarinisti i mirenjohur FERD MJESHTRI. Ne organo GRAMOZ LLESHANAKU.
Filmuar nga Studio Kodhelaj. www.studiokodhelaj.com
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment