Vesa Luma, Stefi dhe Endri Prifti - Shqiperi o nena ime / Xhamadani vija vija

Vesa Luma, Stefi dhe Endri Prifti - Shqiperi o nena ime / Xhamadani vija vija
Per me teper video, abonohuni(subscribe) ne kanalin tone ne youtube: http://www.youtube.com/user/vgmts
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment