Vellezerit Krasniqi & Remzie Osmani & Shyrete Beluli - Rreth me rreth baçes ju solla

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
https://www.facebook.com/fenixtirane
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment