Vellezerit Aliu dhe Avi Rinia - Syte mavi

kendojne vellezerit aliu dhe avi rinia - "syte mavi" ,nga albumi i tyre "Puthjet Tona"

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!