100 VJET MUZIKE: Aleksander Gjoka & Vedat Ademi dhe femijet - "Dite dimri"

Nata 2-te LIVE nga Teatri i RTVKLAN ne TVKLAN & KLANHD.
Nje program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledi Laco
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment