Créer un site internet

Agimet Tona, Lindita Theodhori - Tonin Tershana

"Agimet tona."
Muzika Flamur Shehu, Teksti Luan Qafezezi.
Kenduar ne Festivalin e 20-te te Kenges ne RTV, Dhjetor, 1981
Dubluar nga dueti Liliana Kondakci dhe Adriana Ceko.
Fituese e cmimit te trete
Falemnderit "pjerr09" per Informacioni i mesiperm.
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment