Rrenjet Tona (Kenga Burimore, Folklori, Vallja dhe Tradita Artistike Kercovare)

Shkurte Fejza (udheheqese e emisionit)
Daut Zenku (kengetar)
Arsllan Tafa (kengetar)
Besim Asani (kengetar)
Xhevit Stafa (kengetar)
Bajram Kaleshi (kengetar)
Xhaferr Spahiu - Ancient Albanian Polyphonic Music

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!