Créer un site internet

Hashim Shala & Tahir Drenica - Bilbilat e Mbar Folklorit Shqiptar

Rrenjet Tona me Legjendaret e Mbar Folklorit SHQIPTAR.
Hashim Shala & Tahir Drenica

Kosovo Albania Valle Humor Aka Fest Festival live feat Concert

 • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Komentet

 • BMW X5

  1 BMW X5 Më 03/03/2012

  I like this concept. I visited your blog for the first time and just been your fan. Keep posting as I am gonna come to read it every day!!
 • Aer Conditionat

  2 Aer Conditionat Më 07/02/2012

  I like it a lot, ajo është e preferuara ime, nga një listë e madhe dhe të gjatë të videos.

Shto një koment