Portokalli, 17 Mars 2013 - Bardhe e Zi dhe Kandidati per drejtor (Kryetari i Partise)

  • 1 votë. Mesatarja e 5.00 të 5.

Komentet

  • berkey

    1 berkey Më 27/11/2020

    These are really wonderful ideas in on the topic of blogging. You have touched some pleasant things here. Any way keep up wrinting.|

Shto një koment