Bujar Gashi - Krejt Borxh - Live ODEON

Per t'u njoftuar per videot e reja qe do te sjellim beni Like ne Facebook
http://www.facebook.com/#!/pages/Kompania-Ue-Ue/157871220940291
Emisioni Ue Ue drejtohet nga Bujar Gashi Kengetar. Ne role Fadil Gashi dhe Burim Fazliu. Skenaret dhe rexhite Fadil Gashi ,Burim Fazliu dhe Bujar Gashi.
Email Addresa: ueueshow@hotmail.com & ueueshow@yahoo.com.
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment