Sinan Vllasaliu - Bini djemtë e Kastriotit (2012)

Si quhet kjo kënge e kënduar nga Sinan Vllasaliu në emisionin VIPSHPIJA dhe kush e ka kënduar atë më parë?
Falminderit per ndihmë.
Pershendetje
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment