Créer un site internet

SINAN HOXHA -ADRENALINA-KONCERT MADHESHTOR NGA NIKOLLA MALAJ & SHKELZEN DELIJA-14/4/2012

Koncert organizuar nga Nikolla Malaj & Shkelzen Delija me rastin e pashkeve me 14 prill 2012 ne Athine,marrin pjese kengetaret me te preferuar te muzikes shqiptare nga te gjitha trevat e shqiperise, SINAN HOXHA, MAYA, EDUART DEMA,KITA CARAOSHI,GEZIM ZEFI,MURAT CAMA, ABEDIN SULAJ, Te drejtuar nga organisti i talentuar GOJARD KODRA, NE KLARINET ARTAN COBO DHE FERD MJESHTRI, sponsorat e kesaj mbremje madheshtore_TOP-ENERGYRADIO- www.topenergyradio.com- si dhe- KAFE BAR EMIGRANTI " SHKODER -tel/_6980074455 -- 6945521799

Sinan Hoxha Adrenalina

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment