Blero & Sinan Hoxha

Më datë 18.12.2009, organizojmë Megambrëmjen e madhe Familiare në Hannover të Gjermanisë, me yjet e Estradës Kombëtare Sinan Hoxhen dhe Bleron.
Në këtë Mbrëmje marrin pjesë edhe Adrian Dema si dhe Dj Cuba (Albani).
Jeni të mirë se ardhur

Blero sinan hoxha Mitrovica prishtina kosova shqiperia shqipria uck hannover hanoveri

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment