Créer un site internet

Shkurte Fejza - Djal prej Dukagjini

Nje kenge nga kengetarja me e njohur e zhanrit popullor dhe njera nga kengetaret me te mira dhe te respektuara.
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment