Thumb - 122 - Interviste me Samanta Karavello dhe Kledi Bahitit

Thumb
https://www.facebook.com/NitroShqip
Emision ne internet i cili do te hapi tematika dhe diskutime mbi eventet dhe artistet me te njohur ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni dhe Diaspore

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!