SAMANTA KARAVELLA & RENIS GJOKA - Syte e tu & Pranvera me nje lule s'vjen, 100 VJET MUZIKE

Nata e Vitit të Ri, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!