Sabri Fejzullahu - Ora 5 PM 6 Maj 2013 Pj.1 - Vizion Plus - Talk Show

http://www.facebook.com/ora5pm
http://www.facebook.com/vizionplustvpage

Nje pasdite me kengetarin dhe artistin e njohur kosovar, Sabri Fejzullahu
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment