Sefe Duraj ft Ryva Kajtazi - Me thuaj po (Official Video) 2014

Muzika dhe Orkestrimi: Ardian Kastrati
Teksti: Arsim Bunjaku
Makeup: Sellma
Hair: Kaci
Styling: RYVA Dresses

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!