Créer un site internet

ROSELA GJYLBEGU - Sikur te isha TI (Kenga Magjike 2011)

http://www.facebook.com/RoselaGjylbegu

SIKUR TË ISHA TI

Muzika dhe Orkestrimi: Darko Dimitrov
Teksti: Big Basta

Rosela Gjylbegu shqiperia Albania kosova kenga magjike 2011 ardit gjebrea

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment