ROSELA GJYLBEGU & SHEILA HAXHIRAJ - Mesnate & Sot jam 20 vjec, 100 VJET MUZIKE

Nata e Vitit të Ri, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!