Rosela Gjylbegu - Grurë dhe Këngë

http://www.facebook.com/RoselaGjylbegu

kosova Albania shqip muzik popullore 2013 Rosela Gjylbegu grure dhe kenge

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment