Créer un site internet

Rosela Gjylbegu & Bujar Qamili & Endri e Stefi Prifti - Potpuri Popullore Shkodrane dhe Korçare

http://www.facebook.com/RoselaGjylbegu

Kenget Popullore te Shekullit

NO COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED

All Copyrights go to Tv Klan

Rosela Gjylbegu Bujar Qamili Albania Shkoder kenge popullore qytetare kenget e shekullit Endri e Stefi Kenge Korçare shqiperia 2014

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment