YLLI BAKA BABA TOMORRI TE ERDHA PA PRITUR LIVE REC DJ JOLDI PER DASMA 2012

LIKE http://www.facebook.com/joldidj
LIKE http://www.facebook.com/fanpace?sk=wall
LIKE http://www.facebook.com/pages/Videoklipe-Muzik-Popullore-Te-Tabanit-Shqipetar-Nga-Dj-Joldi/153761584682829
LIKE http://www.facebook.com/pages/Fieri-Qyteti-I-Enderrave-Te-Mia/277514492265043
DJ JOLDI JU OFRON KAMERAMAN DHE DJ PER GEZIMET TUAJA FAMILJARE MUNDET TA NA GJENI NE FOTO STUDIO DHAMO FIER ALBANIA ADRESA PERBRI UNIVERSITETIT KRISTAL OSE FARMACIS NR 1 NR 2 NR 3 FIER ALBANIA.JU MIRPRESIM
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment