Poni - Te Dua + (Lyrics)

Simply Love Song

Poni - Të dua - Lyrics

Sbesoja se një ditë vetëm do jetoja
Dhe një fjalë nga afër sdo ta thoja
Ty që të doja shumë!

E dija se pa ty gjithëmon vetëm do fleja
Dhe nga i ftohti gjithëmon do të ngrija
E vetme kam lindur
E vetme do vdes pa ty!!!

Ref. Përsëritet:
Të dua , po vuaj çdo natë pa ty - 2x
Po vuaj dhe qajë vetëm se të dua ty!!!

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!