Pirro Çako & Xhensila Myrtezaj - Për një cast më ndali zemra, 100 VJET MUZIKE

Nata 7 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment