Mbrëmje Gala - Juliana Pasha & Olta Boka & Lejsi Tola - Daddy Cool

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Spektakel muzikor nga Pandi Laco, Bledi Laco dhe Adi Hila, cdo te shtune 21:00 ne RTVKLAN & KLANHD
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment