Créer un site internet

maria lajcaj potpuri 2012.flv

Orkestrimi: Samir Beqaj
Çifteli&bilbil: Nikollë Nikprelaj
Texti: Popullor
Kenget: Çka ka zogu qe po qan dhe Knon bilbili fushave
Produced by Studio SB Music

Maria Lajcaj Potpuri 2012

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment