Remzie Osmani Shyrete Beluli Vellezrit Krasniqi - Na u qu rrushja

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
https://www.facebook.com/fenixtirane

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!