Nexhat dhe Remzie Osmani - Ah bre Djal (NEW 2009) HQ

Clipi i rri i Nexhatit dhe Remzis..

www.besfort.de Toplista Top Zico TV shqip gezuar kosova Albania 2009 remzie

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment