Murat Gjoniku-ku e lam dhe ku na mbeti 2012 (HD)

Kenge e kenduar nga Murat Gjoniku Ah sa shum kam prit,sa shum jam merzit

Albania tirana nga Murat Gjoniku kenduar

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment