Motrat Mustafa - Kur më del në sokak

Këngë nga këngëtarët Kosovare Safete dhe Sahide Mustafa !

dasma, dsëm, darsma, darsëm, tupan, zurle, zurla, davull, lodra.

zanfina, adelina, nora istrefi, altuna sejdiu, tuna, genta, çiljeta, soni malaj, zajmina, adelina berisha, bleona qereti, irma libohova, eranda libohova, ledina celo, rezarta shkurta, eli fara, shkurte fejza, shyrete behluli, merita halili, irini qirajko, shpat kasapi, meda, ermal fejzullahu, shqip, shqiptar, balkans, albania, kosova, kosovo, Shqipëri, Macedoni, Makedonia, Montenegro, Mali i Zi, Ulqin, Peja, Gjakova, Prishtina, Prizren, Ferizaj, Skenderaj, Istog, Shkup, Gostivar, Tetova, Tirana, Durrës, Shkodra, Kukës, Skrapar, Gjirokastër, Tuz, Dibra, Vlora, Saranda, Berat, Korça, Pogradec, Struga, Himara, Puka, Kaçanik, Podujeva, Mitrovica.
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment