Merita Halili - Mitrovica

Mitrovica
muzika, teksti dhe orkestroi:
Raif Hyseni
kendon: Merita Halili

merita halili mitrovica raif hyseni muzik shqip kosova shqiperia Albania muzika popullore

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment