Créer un site internet

Mariola Kacani - Jam Vlonjate

Mariola Kacani - Jam Vlonjate

VLORE MOOOOJ
vlore me dete vlore me male me ullinj e portokalle
vlore e kengeve te bilbilit manushaqe dhe te prillit 2x


ref
jam vlonjate e kam per nder
vlonjate dem baba dem
jam vlonjate me bese te burrit
betohem para flamurit 2x


Vlore moj c'ta kane sevdane
degjuar zerine t'a kane
vlora ime vlora labe
vlore e krenarise se madhe
VLORE MOOOOJ


ref
jam vlonjate e kam per nder
vlonjate dem baba dem
jam vlonjate me bese te burrit
betohem para flamurit


Vlore me halle, vlore me dete
vlora moj syri qe s'fjete
ne shoqe e para mbete
sdegjoj ne.........

VLORE MOOOOJ
ref
jam vlonjate e kam per nder
vlonjate dem baba dem
jam vlonjate me bese te burrit
betohem para flamurit


Vlora ime te ndrin nuri
sa lezet te ka flamuri
vlore moj o vlore zonja
hapur krahet si shqiponja 2x

ref
VLORE MOOOOJ
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment