Créer un site internet

MARIOLA KACANI-FERD MJESHTRI-NJE COBANK E VOGEL-KONCERT ORGANIZUAR NGA AGRON KONDI&KUSHTRIM NURAJ

KONCERT I ORGANIZUAR NGA AGRON KONDI DHE KUSHTRIM NURAJ NE ATHINE 2-6-2012 .KAFTAXHOGLU 46 KATO PATISIA,LOKALI GALAZIO.

AGRON KONDI - 6973780464
https://www.facebook.com/agron.kondi

KUSHTRIM NURAJ - 6945780688


KAMERA VASIL TEREZIU - 6978510972
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment