Shqiperi, Vazhdojne Polemikat

Partite kryesore politike ne Tirane nuk po gjejne ende gjuhen e mirekuptimit dhe as po zbutin tonet e komunikimit lidhur me ngjarjet e dhunshme te 21 janarit. Kryeministri Berisha tha se ishte i gatshem per dialog me opoziten pasi te denohen autoret e grushtit te shtetit. Ndersa opozita socialiste njoftoi se do te rifilloje protestat ne fundjave.
  • Kthehu
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment