Atdheu - Shkodra Uron Pavarsine e Kosoves ShkodraOnline.Com

Myfarete Laze,Bashkim Alibali,Sabahet Vishnja,Sidrit Bejleri,Ervin Bushati,Rosela Gjylbegu dhe Dorina Garuci.
Kenga titullohet Atdheut me vargje te Gjergj Fishtes muzike te Zef Cobes dhe orkestrim te Shpetim Saracit.
Eshte nje forme urimi qe i ben Shkodra Pavaresise se Kosoves.

Sa per realizuesit:Idea Rita Gjeka dhe Gasper Kokaj
Kamera:Gentian Ferhati dhe Maison Kavaja
Montazhi:Gentian Ferhati (WWW.EUROMEDIA-STUDIO.COM)
 • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Komentet

 • berkey

  1 berkey Më 28/11/2020

  Very great post. I simply stumbled upon your weblog and wanted to mention that I've truly loved browsing your weblog posts. After all I'll be subscribing to your rss feed and I'm hoping you write again very soon!|
 • new porsche

  2 new porsche Më 03/03/2012

  I love to explore I recently came across your blog and have been reading along. I thought I would leave my first comment. I don’t know what to say except that I have enjoyed reading. Nice blog. I will keep visiting this blog very often.

Shto një koment