Interviste me profesorin e historise shqiptare z. Fatos Daci (vizioni dibran 2012) pjesa e trete

Vizioni dibran ne prag te 100 vjetorit te shpalljes se pavaresise per ju mundeson kete interviste me profesorin e historise shqipatare te pergjithesi dhe historise dibrane ne vecanti ku vertetohet edhe prejardhja dibrane e fisis Kastriot. Autori shquhet me vepren voluminoze "enciklopedia dibrane"."

Historia dibra Fatos Daci

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Komentet

  • berkey

    1 berkey Më 28/11/2020

    Thank you for another great article. The place else may just anyone get that kind of information in such an ideal way of writing? I've a presentation subsequent week, and I'm at the look for such info.|

Shto një koment