Interviste me profesorin e historise shqiptare z. Fatos Daci (vizioni dibran 2012) pjesa e peste

Vizioni dibran ne prag te 100 vjetorit te shpalljes se pavaresise per ju mundeson kete interviste me profesorin e historise shqipatare te pergjithesi dhe historise dibrane ne vecanti ku vertetohet edhe prejardhja dibrane e fisis Kastriot. Autori shquhet me vepren voluminoze "enciklopedia dibrane"."

Historia dibra Fatos Daci

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Komentet

  • berkey

    1 berkey Më 29/11/2020

    Thank you, I have recently been looking for information about this subject for a while and yours is the best I have discovered so far. However, what in regards to the bottom line? Are you positive about the supply?|

Shto një koment