Créer un site internet

Interviste me profesorin e historise shqiptare z. Fatos Daci (vizioni dibran 2012) pjesa e dyte

Vizioni dibran ne prag te 100 vjetorit te shpalljes se pavaresise per ju mundeson kete interviste me profesorin e historise shqipatare te pergjithesi dhe historise dibrane ne vecanti ku vertetohet edhe prejardhja dibrane e fisis Kastriot. Autori shquhet me vepren voluminoze "enciklopedia dibrane"."

Historia dibra Fatos Daci

 • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Komentet

 • berkey

  1 berkey Më 27/11/2020

  I am not sure where you're getting your info, but great topic. I needs to spend some time learning more or understanding more. Thanks for wonderful information I was looking for this information for my mission.|
 • headlamp guys

  2 headlamp guys Më 24/11/2020

  Thank you for the good writeup. It in fact was once a enjoyment account it.

  Look complicated to more added agreeable from you! However, how could we keep in touch?

Shto një koment