Leonora Poloska - Shko (Live koncert "Me Ramushin")

Leonora Polsoka ne koncertin "Me Ramushin" qe u mbajt me 14. Qershor para bibliotekes kombtare dhe universitare ne Prishtine

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!