Kastriot Tusha - Marga ime

Kenga dhe KOLONA ZANORE nga filmi shqiptar "TE SHOH NE SY"
Kompozim nga ALEKSANDER LALO kushtuar bashkeshortes se tij MARGA.
  • 2 vota. Mesatarja e 5.00 të 5.

Shto një koment