Créer un site internet

Irma & Eranda Libohova - Te Kerkoj

Nje nga duetet me te bukura te fund-viteve 80, i kenduar me shume mjeshtri dhe embelsi nga motrat Libohova.

Muzika: Agim Krajka
Teksti: Vullnet Mato
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment