Créer un site internet

Haxhi Maqellara - Malli per Dibren Time

Kenge nga solisti dibran Haxhi Maqellara kushtuar qytetit te Dibres se Madhe. Montazha dhe efektet realizohen nga Niku Production. Do te mbetesh e madhe ne zemer Dibra Jone. Zoti e bekofte Dibren inshallah."

Albania dibra dibra e madhe

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Shto një koment