FLAKA KRELANI - ENDERR

PROD. BY LEONARD CANHASI
TEKSTI - (BUJARI) TROJA

teksti

UN NUK KAM FAJ QE KTU KAM LIND
UN NUK KAM FAJ QE KTU JETOJ
JAM FLUTUR QE ENDERRON
TE DAL NGA KJO KAVANOZ


SLE ASKEND TE MI SHUAJ ENDRRAT
NUK KAM TJETER PERVEQ ENDRRAVE
ENDERROJ YJET E ARTA
NEPER HAPESIRAT E KALTRA

REF..

I MBYLLI SYT DHE RROTULL JO NUK SHIKOJ
I HAPI KRAHET DHE FLUTUROJ


UN NUK KAM FAJ QE KTU KAM LIND
UN NUK KAM FAJ QE KTU JETOJ
UN NUK KAM FAJ QE DUA TE JETOJ
JAM FLUTUR E FLUTRAT FLUTUROJN

SLE ASKEND TE MI SHUAJ ENDRRAT
NUK KAM TJETER PERVEQ ENDRRAVE
ENDERROJ YJET E ARTA
NEPER HAPESIRAT E KALTRA

REF

I MBYLLI SYT DHE RROTULL JO NUK SHIKOJ
I HAPI KRAHET DHE FLUTUROJ

  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!