Créer un site internet

Fatmira Brecani T'Qofsha Fal Fisi i Kabashit

Titulli: Të Qofsha Falë Fisi i Kabashit
Kendon: Fatmira Berqani.
Teksti: Ndrec Mustafa.
Mundesuan realizimin e kesaj kenge: Arben Frroku dhe Gezim Bala.
  • Asnjë vlerësim. Bëhu i pari që e jep atë!

Komentet

  • berkey

    1 berkey Më 27/11/2020

    I think this is one of the most vital information for me. And i'm glad reading your article. But wanna remark on some general things, The web site style is perfect, the articles is really excellent : D. Good job, cheers|

Shto një koment